0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Alyona Alyona: “Я обрала шлях артиста, бо це приносить мені кайф”

У прямому ефірі ALL STARS Talks була популярна українська хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona. Ми поговорили про музику, натхнення та найкращі виступи.


– Чим займаєшся під час карантину?
– Перший час, коли всі сиділи по домам, я приїхала в Баришівку і сиділа у себе в квартирі. Зайнялася тим, що відкладала довгий час: відновила вивчення англійської мови, почала вчитися грати на гітарі, знову займаюся вокалом. Все це відбувалося онлайн і мої дні були забиті - спочатку заняття, потім домашнє завдання. Коли карантин послабили, я повернулася до столиці і увірвалася у творчість. Дуже багато справ накопичилося. Плюс я почала займатися спортом і багато ходити.

– Три факта про тебе, які обов'язково необхідно знати.
– Перший факт - у мене дві вищі освіти. За першою я психолог, а за другою - вихователь. Другий факт - я працювала вихователем, методистом, і пізніше директором у дитячому садочку, але останнім я пропрацювала недовго, тому що пішла у музику. Третій факт - ми нещодавно записали крутий трек разом із однією вокалісткою, але поки не скажу, з ким.

– До тебе часто підходять фанати. Як правильно заговорити з тобою?
– Безпрограшний варіант - привітатися. Люди іноді настільки переживають і вони навіть не вітаються. Підходять і одразу “Можна Вас?”. Привітайтеся, попросіть 10 секунд мого часу і я буду тільки рада. А найбільший шок, коли підходять зі спини: хлопають по лівому плечу, а потім вискакують зправа “А сфоткатись можно?”.

– Декілька фраз, щоб зрозуміти твій шлях у музиці.
– Репом я почала займатися, коли мені було 12 років. Тоді я почала писати свої перші тексти. Потім у Баришівці  я знайшла перше реп-ком’юніті, і мені підказали в якому напрямку працювати. Я потроху закидувала свої пісні в інтернет, в мене було приблизно 54 треки. Коли мені стукнуло 25, я зрозуміла, що пора переставати постити треки, якщо я не просуваю їх, або ж почати популяризувати себе. В мене почалися виступи, потроху зібрала свою команду.

– Згадай свій перший виступ.
– Нервувала я перші виступів 15. Перший був досить сумбурний, ми тільки зібрали нашу концертну команду. Треки були завчені напам’ять, але все одно було лячно. Не було ще закоренілих концертних луків, виходила на сцену в тому, у чому знімалася у кліпі. В мене розпалася зачіска. Я хвилювалась, але потім вирішила для себе: або я йду в народ із музикою, або не йду нікуди. І ось я тут.

– Який виступ запам'ятався найбільше?
– Дуже запам'ятався Atlas Weekend. Прийшло дуже багато людей, вони заповнили весь простір біла сцени. В Україні можна рвати і відриватись з людьми. На Sziget також зібралося дуже багато народу, при тому, що, коли я виходила на сцену, на іншій сцені виступав Ед Ширан. У нього залишалося дві пісні і як тільки він їх закінчив, люди побігли навалом. Їх було декілька тисяч, я не бачила, де вони закінчуються!

– Головна тема майбутнього треку?
– В мене є декілька думок, тому що я завжди спостерігаю за людьми та подіями навколо, а потім записую до нотаток в телефоні свої ідеї. Останнє, що я почула, це дуже сильний вислів, яким я поки що не буду ділитися. Але він про людей, про людську совість та життя, і про те, як події у житті можуть змінювати нас і іноді у поганому напрямку.

– Хто підтримує тебе найбільше?
– Мені пощастило і я маю справжніх друзів. З деякими дружба більше 25 років. І, звичайно, батьки.

– Є побажання для своїх фанатів?
– Перше, що хочеться сказати: йо, піпл, треба будувати своє життя так, щоб воно було в кайф. Наприклад, багато хто з вас питає, чому я не схудла у 20-25, а я кажу: “Мені не хотілося, не було в кайф”. А зараз стукнуло 29, захотілося схуднути в кайф і я розпочала роботу над собою. Я обрала шлях артиста, бо це приносить мені кайф.  Я живу у своє задоволення і це найголовніше. Це стосується навіть одягу - є модне, вічне, але у першу чергу одяг має бути в кайф.

converse-logo-56.png