0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Даня Шуліпа: «Для мене натхнення - це коли вже є конкретна ідея, і ти думаєш, як саме ти її втілиш.»

1.jpg


На ALL STARS Talks завітав Даня Шуліпа - молодий київський художник, один із The Trouble Tribe та дизайнер. Він розповів нам з чого почав творчий шлях, про мистецтво та власний стиль.


– Розкажи, з чого ти починав. Ти малював з дитинства?
– Я малюю змалечку, скільки себе пам'ятаю. І завжди малював, але це проявлялося в різних формах. Робив якісь замальовки на зошитах з біології, а коли повертався додому, знову брався за малювання. Це доступно, адже все, що тобі потрібно - аркуш паперу і ручка. На першому малюнку, який я для себе запам'ятав, був зображений ангар з “кукурузником” з крилами від «фольксвагена жука». І зараз я не далеко пішов і надалі малюю “кукурузники” і автомобілі, але вже інакше.

– У тебе є художня освіта?
– Ні. Коли я почав готуватися до вступу на графічного дизайнера, я дізнався, що є три етапи творчого конкурсу. І я це все не вмів. Батьки вирішили відвести мене в художню школу, яку я мав би закінчити екстерном. Я прийшов туди, показав свої роботи, і, хоча викладачам сподобалося,  мені відповіли, що це не академічний рисунок. Я поважаю академічне малювання, але мені це ніколи не було близьким і тому я ніколи не брався за такий стиль. В результаті, я не вступив на графічного дизайнера. Я передумав в останній день і вступив на рекламщика.


2.jpg


– Розкажи, як ти став графічним дизайнером.
– Це було поступово. Почалося все з того, що мені написала людина з музичного гурту, який я на той момент слухав. Їм сподобалося, як я малюю, і вони попросили створити для них мерч і я погодився. Я ще не знав, як правильно все зробити, а малював я просто рукою на звичайному планшеті. Я намалював на ньому все необхідне. А потім один друг допоміг мені базово розібратися в «Ілюстраторі» і я довів до ладу свою роботу.

– Є якась робота, на яку ти дивишся і думаєш «чому не я це намалював»?
– Є кілька логотипів, на які я дивлюся і думаю, що хотів би бути автором цієї роботи. Це «свуш», він дуже простий, але дуже круто виглядає. І є ще рок-група Black Flag, їх лого мені дуже подобається. Це просто чотири прямокутники. Теж дуже просто, але стильно. 


3.jpg

– Як ти надихаєшся?
– Для мене натхнення - це коли вже є конкретна ідея, і ти думаєш, як саме ти її втілиш. І ти знаходишся в такому піднесеному стані. Кожен день я намагаюся споживати багато візуального контенту, тому що це дуже важливо. Важливо споживати дійсно крутий контент. Я часто відписуюся від когось в Instagram, тому що у людини може бути цікавий лайфстайл, але, наприклад, не мого настрою.

– Скільки у тебе кросівок? І які найулюбленіші?
– П'ять-сім пар. Найулюбленіші біло-сірі 95 Air Max. Мені їх подарували пару років тому, але вони все одно найулюбленіші, які б я не купував після них.


 Фото:
 Сульдіна Ірина
Відео: Саляр Алі
© 2019 ALL STARS Talks

converse-logo-56.png