0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Даша Трегубова про проект #дашачитає, український кінематограф та мотивацію.

Розкажи, як йдуть справи у українського кінематографа?
За останні роки українське кіно неймовірно розвинулось. В нього з’явилися свої фішки, своє власне “обличчя”. Дуже багато нових проектів і деякі з них підтримуються фондом Держкіно, що дає більше можливостей творцям. Я вже 2 роки веду “Золоту дзиґу” - український Оскар, і передивляюся все, що туди надходить. Наше кіно дуже круте! 

Серед фільмів, у яких ти знімалася, у тебе є найулюбленіший?
Дуже сподобалося зніматися у фільмі “Сторонній” - в мене багато класних та незвичних для українського кіно сцен. “Загадка для Анни” - там я грала слідчу і в мене закохалося одразу троє чоловіків. Крута була історія “Зникла наречена” - це було цікаво, тому що я грала одразу і головну роль, і сестру своєї героїні.

Яка частина саме тебе залишається в кадрі?
Дуже слушне питання. Насправді, все залежить від того, що вимагає проект. Більшість наших телевізійних серіалів шукають типажі. Якщо я за типажем білявка,  язиката, смілива, розумна - я можу бути тільки стервом, це амплуа складає 80% моїх ролей. Скоро я зніматимуся в новому проекті і там я також гратиму стерво! Насправді, в житті я не така, але я максимально витягую з себе всю стервозність. Проте я мрію про роль, як у Шарліз Терон у фільмі “Монстр” - дуже хочу перевтілюватися!

Що для тебе є найсильнішою мотивацією?
Бажання нового. Я дуже люблю дізнаватися щось нове. Для мене є сильною мотивацією сама робота, але щоразу - нова. Моя донька і, певно, визнання глядачів. Окрім інших бонусів, ми всі прийшли в цю сферу заради насолоди від визнання.

Давай поговоримо про твій власний проект #дашачитає.
Спочатку я хотіла зробити проект, в якому актори читатимуть вірші українських поетів і українською, і російською мовами.  Цей проект створюється на власні гроші: я сама знімаю студію і все необхідне. Але мені трішки пощастило, тому що моя знімальна група бере абсолютно символічні гроші за допомогу мені. Я думала, це буде одноразова акція - зустрілися, почитали вірші та й усе. Але нам дуже сподобалося, і ми почали зустрічатися щонайменше раз на місяць-два. Режисер з насолодою дивився на те, як я читаю, і я зрозуміла, що цей проект обов’язково зайде! У мене є цілий документ на сторінок 30 з не прочитаними віршами, які я планую записати.

Як ти підтримуєш себе у такій чудовій формі?
Є люди системні, котрі як почали займатися, так і продовжують, але це не про мене. Я екстремал, я спробувала дуже багато різних небезпечних активностей, колись я їздила на байку і проїхала по всій Україні. В зал я зазвичай приходжу раз на рік, займаюся місяць і втрачаю інтерес. Зараз я навчаюся танцювати на пілоні, але основною причиною цьому є те, що студія знаходиться в моєму будинку. Я і доньку свою відвела туди. Також я готуюся до цікавої та важкої ролі, і мушу в кадрі дуже гарно лупцювати одну людину. Тому я ходжу до одного з наших найвідоміших каскадерів і він навчає мене різним прийомам. 

Ти дотримуєшся здорового образу життя?
Останнім часом я харчуюсь супер правильно. Я їм вівсянку на сніданок,  варену грудку. Але це лише з однієї причини - нещодавно я дуже наїлася шкідливої їжі. Я обожнюю хот-доги, п’ю багато кави. Моя політика - не робити нічого аж занадто. 

Який у тебе стиль одягу?
Сьогодні, наприклад, спорт-шик. У мене є прекрасна історія з Nike. Не так давно я потрапила на розпродаж в Майамі і накупила там дуже багато красивих речей і кросівок! А найголовніше, що мене пов'язує з Nike - я тренуюся виключно в одязі цього бренду. Щоразу, як в мене з’являється бажання відвідати спортзал, я йду до магазину Nike і купую собі нову форму.

converse-logo-56.png