0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Діана Глостер: “Секрет успіху в постійній роботі над собою”

Діана Глостер - молода співачка та блогер, розповіла у прямому ефірі All Stars Talks про свої хобі, котрі перетворила у справу життя.


- Ти сьогодні - хто це?
- Я сьогодні в першу чергу співаюча актриса і блогер. Моя публічна діяльність почалася саме з блогерства і це дозволило мені створити платформу, на якій я можу робити все, що придумаю. Це мій професійний вид діяльності, який приносить мені дохід, а все інше - моє хобі. Якщо говорити про танці - це моє хобі з чотирьох років, дуже серйозне захоплення без якого я не можу жити.

- Ти сама пишеш пісні?
- Я пишу пісні, музику. Пишу на фортепіано і дуже люблю його. У мене був досвід роботи з продюсерами і з піснями, які писалися для мене, але, як з'ясувалося, це була абсолютно не робоча історія. На сьогоднішній день у мене набралося пісень на повноцінний альбом і зараз я записую їх на студії. Це є моєю головною метою на наступний рік.

- У тебе є люди, які підтримують тебе і допомагають в твоїй творчості?
- Це моя мама! У моїх кращих мріях я стою з Греммі і вимовляю подяку в її честь. Друга людина - це мій педагог по вокалу. У мене їх було багато, але саме нинішній педагог став мені ще й другом, змусив вірити в себе і повернув мене в музику. Ще одна людина - це мій музичний продюсер, який допомагає мені з аранжуваннями. Він відразу ж відчув мене і з першого разу створив те, що мені було потрібно.

- Що надихає тебе на написання пісень?
- Я можу писати пісні тільки спонтанно. Просто займаюся чимось по дому, перебуваючи недалеко від піаніно. І в якийсь момент я сідаю і починаю награвати. Після того, як я створила музичну ідею, я починаю писати текст. Записую на диктофон і, якщо у мене відгукується всередині, я беруся за створення повноцінної пісні.

- Як ти вважаєш, у чому секрет твого успіху?
- У кожного є своя картинка «успіху» в голові і як на мене, я ще не досягла того, чого хочу. Саме це і підштовхує мене працювати все більше і більше. У мене завжди все відбувається через купу факапів і було реально важко прийти навіть до того, що є у мене зараз. Раніше я могла монтувати по 12 годин на добу, випускала по 3 відео в тиждень на Ютубі. Я постійно пощу багато сторіс, які також монтую самостійно. Секрет успіху  в постійній роботі над собою.

- Як ти займаєшся спортом? Любиш спортзал або домашні тренування?
- Я займаюся двома видами танців - бальними і high heels. Другими я займаюся професійно. До карантину я 3 рази в тиждень ходила на танці і 2 рази ТRX. У підсумку я трохи перестаралася і лікарі попросили мене знизити кількість тренувань. Зараз в моєму житті тільки танці.

- Чи є у тебе історія пов'язана з Nike?
- По-перше, перша асоціація з Nike - це Лондон. Коли я вчилася на другому курсі університету в Англії, у мене почалася справжня Nike-манія. У Лондоні є круті універмаги і туди привозять такі кросівки, які не знайдеш ніде. Там я почала збирати свою колекцію Nike Air Max. Частина, яку не ношу, я або продала, або подарувала, але Nike для мене завжди будуть асоціацією зі становленням мене, як особистості.

converse-logo-56.png