0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

INGRET: “У 17 років я вже захотіла заявити про себе.”

В прямому ефірі AllStars Talks поспілкувалися з сучасною українською виконавицею INGRET. Дівчина розповіла про свій кар’єрний шлях, поділилася фактами про себе та свій стиль.


- Назви нам кілька фактів про себе?

- Я з релегіозной сім'ї, тому мене дуже притягують духовні речі, я три роки вегетаріанка, також захоплююся йогою. З дитинства любила та займалась музикою, і тепер я сольна артистка.


- Як почалася твоя музична кар'єра?

- Я з дитинства любила співати і в садочку мене завжди брали стояти в перші ряди. Я сама себе записала в музичну школу по класу фортепіано, 10 років я грала на фортепіано, і коли мені все це набридло, я два або три рази навмисно ламала собі руку, щоб не йти на екзамени.


- Що тебе надихає?

- Зараз з'явилося багато пабліків в Instagram, де виставляють багато картинок з класними словами, висловами, котрі я звідти беру та вставляю собі в пісню. Також іноді друзі можуть сказати якийсь афоризм, я це записую, пишу вірш, накладаю музику і виходить пісня. Ну і звичайно мене надихає любов, особливо, коли вона дуже сумна.


- Як ти медитуєш?

-Зараз  кожен день практикую концентрацію на диханні, в будь-якому місці. Ще є динамічна медитація, це коли ти концентруєшся на диханні та ще допомагаєш собі руками. Іноді можна подивитися медитацію в ютубі, я практикую різні способи.


- Як ти прийшла до вегетаріанства?

- Я прийшла до цього в 14 років, я вітаю все, від чого люди стають вегетаріанцями. Це любов до тварин, гуманність та екологічність. У 19 років я перестала повністю їсти м'ясо.


- Як починалась твоя кар'єра?

- У 17 років я вже захотіла заявити про себе та пішла перший раз на телешоу, потім повернулася в своє місто, закінчила музичне училище та поїхала до Києва на друге телешоу. Там я познайомилася з моїм тренером Потапом, ми дуже подружилися і почали співпрацювати. Згодом я переїхала до Києва і тут почалася моя сольна кар'єра.


- Якому одягу ти віддаєш перевагу в повсякденному житті?

- Я звичайний хіпстер, люблю оверсайз. Коли я виходжу з дому і мені не особливо подобається як я виглядаю, я можу зайти в секонд-хенд, купити собі кофту та піти у ній далі.


- Що тебе веселить?

- Мене веселять мої друзі, котики, меми про котиків, стікери в Телеграмі, мене може розсмішити все що завгодно, без сміху я не можу.


- Куди би ти хотіла полетіти?

- Дуже хочу в Німеччину, в Лімбург. Коли перший раз прилетіла до Німеччини, я відчула себе, як вдома, мене туди тягне, в мене там сім’я.


- Які мови вивчаєш?

- Вчу англійську, німецьку та також на карантині почала вивчати жестову мову.


- З чого почалась твоя любов до Nike?

- Я в дитинстві дружила з футбольними хуліганами, вони були помішані на кросівках, в тому числі і на Nike. І ми вранці ходили на завози в секонд-хенд і скуповували кросівки. Саме вони мене притягли в спортивний стиль. Я круто ставлюся до спортивного стилю, я виступаю в платтях та у спортивних кросівках.Запис ефіру: https://www.instagram.com/allstarsua/tv/CK4ZWNHhXg1/

converse-logo-56.png