0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

«Каліграфія – це спосіб висловлення думки, котрий я можу зробити гарно, та естетично. Сказати своє слово або передати цілу історію.»

ALL STARS Talks із Владом Поперекою – художником із Києва, що малює у напрямі абстрактно-каліграфічного живопису, в якому головною особливістью є букви з різних писемностей. Поговоримо про суміщення графіті та каліграфії, скейтбординг, fashion-культуру і життєвий шлях митця.- Розкажи про себе ?

- Я Влад, в мене є псевдонім – Souldeparts, взагалі свою творчість я започаткував ще з графіті. З часом навчання базувалось на дизайні, згодом вивчив таке направлення як графічний дизайн та зацікавився каліграфією, як ремеслом.


- Чим відрізняється великий масштабний малюнок від маленького на аркуші?

- Здебільшого на великому малюнку можуть бути недоліки, він не ідеальний, тому що коли ти переносиш малюнок на велике полотно, то треба співставити з масштабом та ескізом. Як це роблю я, в мене є дві техніки: сама банальна це через проектор, або вимірювання через сітку, робиш сітку у Photoshop, наприклад, робиш таку саму сітку на стіні і малюєш. Якщо брати полотно або аркуш паперу, особливу увагу я приділяю детялям, лініям.


- Як ти ставишся до штучного інтелекту?

- Я до всього нового ставлюсь добре, я люблю експерементувати, мені це цікаво. Щодо штучного інтелекту, в мене якось була ідея, за допомогою штучного інтелекту зробити алфавіт, взяти його з кирилиці, арабського та українського алфавіту. В мене виходили такі зображення, але без форми, їх треба було дороблювати, я думаю в майбутньому воно буде мати розвиток.


- Що для тебе каліграфія?

- Це спосіб висловлення думки, котре я можу зробити гарно, та естетично. Сказати своє слово або передати цілу історію.


- Ти використовуєш у своїх роботах українські особливості та мотиви?

- Взагалі так, вже давно використовую нотки з української письменності, мені подобається наш український скоропис XVII століття, він дуже обширний на форми та букви, тому я постійно намагаюсь брати щось новеньке, як і від дизайнерів шрифтовиків так і з історії, я постійно експериментую з писемністю, в мене звісно є сталі форми моїх букв, але я додаю щось нове.


- Над чим ти працюєш зараз?

- Виставка в музеї сучасного мистецтва у Луцьку, подав заявку на участь в рамках проєкту і мої роботи відібрали на виставку, дуже багато авторів з України будуть тут презентуватися.

- - Чи можна заробляти на цьому?

- У 80 відсотків митців є ще робота, тут дуже важко бути завжди забеспеченим, це нестабільно, в моєму випадку я маю ще роботу в маркетингу, тому я рекомендую всім художникам та художницям робити своє життя комфортним та досягати цього будь якими інструментами.


- Розкажи про свій стиль, в чому ти любиш працювати?

- Тема одягу дуже близька для мене, я люблю одяг, я люблю бренди, я люблю класний та дорогий одяг, ця вся історія мені дуже імпонує. У побуті я ношу звичайний комфортний одяг, це може бути як і секонд-хенд так і щось з ALL STARS. Те що я вдягаю на зустрічі та на вулицю, здебільшого це або секонд-хенд вінтаж у міксі з люксом або хорошим преміум одягом. Працюю я здебільшого в одязі який зносився, зазвичай шорти, футболка, взимку штани та худі. Я постійно в пошуку нових речей, нещодавно в мене була ціль знайти гавайську сорочку у темному кольорі і ось нарешті я її знайшов у ALL STARS.


- В тебе є історія пов’язана з Nike?

- Так, є 2 історії, років 15 назад відкрився магазин Nike біля мого дому, це був спальний район та новий ТРЦ, ми з мамою пішли в Nike, і це будо щось неймовірне, я був такий задоволенний, ніби то побував у Disneyland, напевно с того моменту я дуже сильно полюбив Nike. Був деякий час, що я нічого окрім Nike не носив. А друга історія, нещодавно був допрем'єрний показ фільму “AIR”, так він мені дуже сподобався, а історія мене прям надихнула.


converse-logo-56.png