0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Катя Dakooka: “Для мене головне не де, а з ким.”

Катя Dakooka - українська співачка та композиторка, з якою ми мали змогу поспілкуватися під час прямого ефіру All Stars Talks.


- Які твої найулюбленіші майданчики для виступів?
- Санкт-Петербург, Москва і Київ - мої топ 3 майданчики. А з улюблених концертів - це концерт на фестивалі в Москві в 2019. Там було хороше світло, відмінний звук і я виглядала ідеально, тож я була дуже задоволена своїм виступом.


- На «Голосі» ти не хотіла показувати своє обличчя. Це було твоє рішення?
- Це було придумано з продюсерами, щоб людям було цікавіше дивитися. Лицемірство заради заробляння грошей. Я пішла на це від нудьги, погодилася на таку ідею заради фана і це спрацювало. Звичайно, як і у багатьох людей у ​​мене є комплекси щодо зовнішності, однак я не зациклююсь на них аж настільки, щоб ховати обличчя.


- У тебе замовляють музику?
- Так. Якщо мені цікавий проект, якщо в команді хороша і правильна комунікація, то я з задоволенням працюватиму. Однак якщо проект не цікавий, я навіть не візьмуся за нього.


- У твоїх профілях дуже мало інформації про тебе. Чому так?
- Я не дуже люблю соціальні мережі. Я люблю живе спілкування, я терпіти не можу дзвінки і листування. Крім роботи, я не бачу в соціальних мережах ніякого сенсу, тому все, що я пощу, стосується моєї творчості.


- У тебе є творча команда?
- Ні, я сама пишу музику, сама створюю аранжування, зводжу пісні. Я сама собі команда. Але якщо раптом я починаю “зашиватися” і у мене не вистачає часу, то мені є кого попросити про допомогу. У мене є юристи, яким я довіряю, тому що  сама не розбираюся в паперах. Є бухгалтер, який допоможе і підкаже. Менеджера у мене немає, тому що я можу сама собі скласти план на день, але піарщик у мене є.


- Який твій стиль в одязі? Назви 5 речей, які асоціюються у тебе з тобою.
- Це кросівки, худі, колготки, міні-спідниця і окуляри. Звичайний одяг, в якому мені комфортно і який не притягує зайвої уваги. Однак я дуже люблю каблуки і сукні і на особливі заходи мені подобається причепуритися.


- А в подорожах ти любиш комфорт або активний відпочинок?
- Залежить від ситуації, від самої країни. Я можу поїхати на острів з наметами зі своїми улюбленими друзями, не дивлячись на те, що потрібно буде довго йти з важким рюкзаком за спиною. Але я можу закрити очі на дискомфорт заради людей поруч. Так само мені буде комфортно відпочити і в готелі. Для мене головне не де, а з ким. Останній раз я подорожувала перед самим карантином, я встигла з'їздити до Мінська, поїздила по Росії.

converse-logo-56.png