0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Malyar DJ: “Я з дитинства розумів, що музика - це моє, але не розумів як себе знайти.”

Нещодавно на нашому ефірі All Stars Talks поспілкувалися з Malyar Dj, який розповів про свій творчий шлях та дав декілька порад початківцям.


- Розкажи про себе?

- Я діджей, саундпродюсер, в колишньому професіональний спортсмен, сем'янин.


- Розкажи про спорт?

- У дитинстві я займався футболом, ми грали у вищій лізі. Я був воротарем, грав 8 років. 

Коли був випуск, я зрозумів, що футбол це не моє. Після цього я ще 4 роки був футбольним арбітром.


- Як ти прийшов до музики?

- Я з дитинства розумів, що музика це моє, але не розумів як себе знайти. Я не музикант, в мене немає музичної освіти. Я дивився на дисках, як на фестивалях грають діджеї.


- Як ти почав грати? 

- У класі 10-11 я перший раз прийшов до нічного клубу, побачив, як грають діджеї, я нічого не розумів, в мене з собою було два диска, діджеї дали можливість мені спробувати, я взяв ці диски та почав пробувати, і тоді я дуже загорівся цим ділом.


- Дай пораду початківцям діджеям?

- Поперше ставити собі великі цілі, починати зі створення своєї музики, мати смак, база музики повинна бути в голові.


- Розкажи про тренди зараз?

- Старий фанк 70-80 років набирає обертів, це що стосується заходу. Наші артисти більш роблять музику у стилі 90-их, кавери. Мені хочеться щоб менше було музики про страждання, а більше радісною музики.


- Як на тебе вплинув карантин?

- Я почав займатися на 100 відсотків музикою, я відмовився від усього і занурився повністю у музику. Я задумався, що після мене залишиться та зрозумів, що хочу залишити після себе набір електронних звуків, сподіваюся вона буде актуальна через 10-20 років.


- Якою роботою ти пишаєшся?

- Сім'єю, бо сім'я це велика праця, а друге, це моя творчість, а в плані музики, я задоволен реміксом на Махмута Ормана, він дав мені велику впевненість в собі.


- Розкажи історію пов'язану з Nike?

- Я активний юзер цього бренду, Nike Air Max моя улюблена модель, з іншими брендами я стикаюся та не можу знайти собі відповідного взуття, так як у мене нестандартний розмір ноги, а коли прихожу в Nike, взуваю взуття і вона мені якраз, це моє взуття. В мене є Nike Air Max , яким 8 років та вони не вбиваються, відмінне взуття.

Запис ефіру: https://www.instagram.com/tv/COlL5Yznu8m/?utm_medium=copy_link
converse-logo-56.png