0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Марина Моісєєва: “Я професійний танцюрист, яскрава дівчина, учасниця команди артиста Монатіка і нещодавно відкрила власну студію танцю.”

У прямому ефірі All Stars Talks була Марина Моісєєва, більш відома, як Diva Marinka - хореограф та учасниця танцювального балету Монатіка.


- Коли тебе представляють, що про тебе говорять?
- Що я професійний танцюрист, яскрава дівчина, учасниця команди артиста Монатіка і нещодавно відкрила власну студію танцю.


- Як ти потрапила в танці?
- Я танцюю з п'яти років. Гімнастика мені не зайшла, а ось танці припали до душі. Бувало таке, що я випадала на рік-другий, але років з 20 я в танцях постійно. Професіоналізм приходить з досвідом, особливо з досвідом виступів і виражається кількістю твоєї роботи в цій сфері. Ти можеш реалізуватися як танцюрист, котрий виступає з артистом, або ти можеш викладати і бути хореографом. Коли ти обираєш певний шлях, світ признає твій рівень і професіоналізм.


- А як почалася твоя співпраця в команді Монатіка?
- Я працювала в студії танцю MyWay: проводила майстер-класи і паралельно їздила до Чернігова на вихідні, щоб вести класи там. Я постійно була занята і так трапилося, що я пропустила кастинг до Монатіка. І ось, повертаюся я після вихідних до Києва і мені кажуть, що вчора на кастингу відібрали всього одну дівчину і у мене є можливість показати себе. Я була дуже рада цій можливості і з цього все почалося.


- Розкажи про свій стиль.
- Поки я вчилася в школі, на мені завжди були кросівки. У період навчання в університеті я носила підбори і обтягуючий одяг. Коли я пішла в танці, я знову повернулася до хіп-хоп культури. Зараз я викладаю танці на підборах, проте в повсякденному житті я люблю носити кросівки.


- Чого тобі зараз особливо не вистачає в період карантину?
- Мені не вистачає подорожей і відкритих виступів перед великою аудиторією. Нас розбалував виступ в Олімпійському, після якого ми дали великий тур по містах України, потім ми поїхали в світовий тур і дуже звикли за всі роки роботи з Дімою жити на колесах. Ми звикли до ненормованого графіку і зараз його дуже не вистачає.


- Поділися цікавою історією з ваших гастролей.
- Я людина, яка поїхала в тур по США і на другому концерті загубила закордонний паспорт з робочою візою. Це “прекрасна” історія, тому що такого рівня стресу я не відчувала ще ніколи. Перший концерт був у Нью-Йорку, а другий в Філадельфії, і після цього ми повинні були летіти в Канаду. І я вирішила скласти речі з вечора, збираюся і розумію, що паспорт я не знаходжу. Ми живемо в номері з моєю подругою, я перериваю і свої, і її речі, а паспорта ніде немає. Команда повинна вилітати, а мені довелося залишитися. Я була шокована! А мені кажуть: «З понеділка це питання вирішимо». Я гуляла сама по Філадельфії, знайшла нових друзів і навіть встигла сходити на День народження до нової знайомої. А через день трапляється диво - мені телефонують і повідомляють, що паспорт знайшли, він був в автобусі, який віз нас до Філадельфії.


- Розкажи про своє харчування
- Я викреслила борошняне, не їм пасту, не їм випічку і картоплю. Але я дуже люблю солодке! І завдяки танцям все калорії йдуть куди потрібно. А також я їм багато овочів і м'ясо.


- Чи є у тебе історія пов'язана з Nike?
- Коли ми їздимо на гастролі і у нас є вільний день, ми намагаємося подивитися світ і магазини. Ми були в Німеччині і на два дні зупинилися на кордоні з Голландією. Це було дуже маленьке містечко, але центр шопінгу. І на одній з його вулиць був аутлет. І тут телефонує Діма і каже: «Зайдіть в Nike, ви повинні побачити одну дуже класну модель». Ми приходимо, знаходимо Діму, він веде нас в дитячий відділ і показує на модель дуже крутих Джорданів, яких в Україні я ніколи не бачила. І я їх забрала!Запис ефіру: https://www.instagram.com/tv/CHLfqP_nZkX/?hl=ruconverse-logo-56.png