0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

MC No Limit:”Колаборація - це одна з речей, яка ще краще розкриває артиста.”

01.jpg


На ALL STARS Talks завітав гість зі східного Лондону - МС No Limit. Один із засновників та учасників об’єднання “Green Park Gang” та грайма виконавець розповів нам про сучасні тенденції, музику та основні тренди. 


– Розкажи про своє життя.
– У мене є два сини - одному 6, другому 4. Вони живуть в Лондоні, старший пішов до другого класу, а молодший тільки-тільки пішов в перший. Вони навіть слухають мою музику і їм дуже подобається. Зазвичай я вмикаю їм музику із позитивним вайбом, якийсь олдскульний хіп-хоп. Вони ще не повністю розуміють все це, але я хочу долучати їх до цієї культури.

– Ти плануєш повертатися до Києва і розвивати тут музичну індустрію?
– Так, у мене є деякі напрацювання та ідеї. Перед очима є велика картина бажаного результату і я до нього йду. Окрім випуску альбому, я планую тур, який буде по Україні і країнам СНД.

– У наших артистів прийнято ефектно презентувати новий альбом. В Англії так само?
– В Англії, якщо людина вистрілює одним-двома синглами, то відразу стає популярним артистом. Його дуже підтримують фанати, різні організації, компанії і починається активне просування.

– Як у тебе в Україні справи з фанатами?
– Мене впізнають на вулицях і це приємно. Але я не намагаюся продавати своє лице - я намагаюся показати музику. Мені здається, мене простіше впізнати по музиці, ніж по тому, як я виглядаю. І мені це подобається. Музика - це те, що я несу собою і ділюся з іншими.


2.jpg


– Музичний продукт, який ми чуємо в результаті. Що для нього робиш саме ти?
– Я пишу текст, розробляю аранжування треку. Пояснюю продюсеру, як повинно звучати по тексту і за змістом, а він вже напрацьовує і показує мені результат. У мене є хлопці в Україні, вони перші в нашій країні почали робити драм-н-бейс, випускаються на західних лейблах. У мене вийшло познайомитися з ними і скоро ми випустимо спільний трек. Я не зосереджуюсь на одному жанрі - в моїй музиці є і електро, і дабстеп, і грайм, так само і хіп-хоп. Багатогранність музики - це те, що я відтворюю у своїй творчості.

– У тебе є команда?
– Через те, що я роблю різну музику, у мене відразу кілька колективів. З одним ми робимо правильний, олдскульний дабстеп, який несе в собі культуру. З ними я дуже багато чому навчився, ми робили разом фестивалі і тусовки. Також у мене є агенти в Росії, в Англії. Сподіваюся знайти і в Україні. Я відкритий до пропозицій.

– Які у тебе були найцікавіші колаборації з іншими артистами?
– Колаборація - це одна з речей, яка ще краще розкриває артиста. Коли приходить кілька людей і ми починаємо писати трек, відкривається зовсім інша грань. Люди приносять з собою певний вайб і коли ви пишете разом, у вас зовсім інший підхід, інший рівень. Найбільше я кайфував, коли записував колаборацію з Ragga Twins. Я працюю з ними, виступаю, але в перший раз колаборацію ми створили пару місяців тому і для мене це було відкриттям.   


3.jpg

– Які твої улюблені фестивалі?
– Взагалі, фестивалі це моя тема. Я найбільше відкриваюсь саме на фестивалях. Найкращий фестиваль для мене Out Look, він проходить в Європі. Це фестиваль саме для МС, діджеїв. Всі приїжджають зі своїми системами, і у всіх різний звук. Знаходитися на цьому фестивалі - це наука, тому що там збираються майстри своєї справи.

– Які у тебе стосунки зі спортом?
– Я люблю спорт. Мені подобається бокс, футбол, баскетбол. Я намагаюся регулярно займатися. В Лондоні я доволі часто граю в баскетбол. Я дуже активний - це можна зрозуміти, послухавши мою музику. У дитинстві батьки відправили мене грати у футбол. Я грав близько чотирьох років і навіть їздив по різних містах. Коли я переїхав до Англії, я був упевнений, що стану футболістом. Але почав слухати грайм і це підштовхнуло мене до іншого шляху.

– Як ти ставишся до Nike?
– Nike завжди був частиною мого життя. З дитинства я люблю цей бренд, тому що по-перше, це зручно, по-друге -  частина культури грайма. Грайм завжди ніс у собі спортивну активність і Nike був навколо нього. Я не рахував, скільки у мене пар, але у мене є гарні пари для вихідних, та окремо на кожен день, в яких супер зручно і в яких я добре виглядаю. 


converse-logo-56.png