0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

«Минулого року з’явився перший плакат у лондонському магазині Nike зі мною»

У прямому ефірі ALL STARS Talks із BgirlStefani – професійним брейк атлетом, що приносить Україні перемоги на міжнародних змаганнях- Розкажи про себе ?

- Я з Харкова, займаюсь брейкінгом вже 15 років, почала в 14, до цього танцювала класично-народною хореографію, і потім стався переворот з ніг на голову у прямому сенсі. В Англію я переїхала 5 років тому.


- Чим відрізняється брейк від танців які ти танцювала раніше?

- Це зовсім інше направлення в танцях та в музиці, і сама підготовка це абсолютно інший світ, завжди любила хіп-хоп культуру, хіп-хоп музику, було важко в Україні знайти те, чим ти насправді хочеш займатись, ти розумієш що десь є щось, до чого тебе тягне, але ти не розумієш що це може бути.


- Як ти почала займатись саме брейком?

- Я шла по вулиці Харкова і був фестиваль вуличної культури, там я побачила на сцені прекрасних дівчат і закохалась в їх рухи, в цей танок, цей стиль. Потім я почала цікавитись цим стилем і намагалась дізнатись про нього більше. В школі в мене був знайомий, який займався цими танцями і він мені порекомендував мого майбутнього тренера. Позаймалась я рік і пішла на свій перший вуличний джем і там знайшла свого тренера з яким прозаймплась багато років.


- Чи сильно змінився брейк за роки?

- Думаю так, спочатку всі хотіли дуже всіх вразити, згодом він став бути більше танцем, танцівники стали відрізнятись оригінальним стилем. Зараз трохи відбувається відкат назад, для змагань треба знову виконувати класичні силові елементи.


- Які шанси у нашої олімпійської збірної?

- В нас гарні шанси, ми знаходимось достатньо високо у олімпійському рейтингу.


- Як тобі даються змагання ?

- Почну з того що, 8 місяців тому я стала мамою, та для мене завжди була головна ціль потрапити на Олімпіаду. Я поставила собі за мету потрапити на Олімпіаду і зробити все можливе і за 2 місяці після пологів, я зайняла 5 місце у чемпіонаті світу і зрозуміла що немає нічого неможливого.

- - Розкажи про свій стиль?

- Я завжди обирала оверсайз одяг, люблю спортивний, широкий та комфортний одяг, але зараз я трохи додаю у свій стиль більше жіночності, стараюсь обирати одяг не із чоловічих колекцій, а з жіночих.


- Чим ти займаєшся окрім брейку?

- Я також ходжу у спортзал, плаваю, бігаю, займаюсь силовими вправами, до того як я почала займатись брейкінгом, я дуже любила займатись фітнесом


- В тебе є історія пов’язана з Nike?

- Так, мені подобався Nike з самого дитинства, але в нас у Харкові не було оригінального магазину, але був один маленький магазин, де був він представлений і я завжди ходила туди, приміряла речі, взуття та дуже його хотіла. Мій чоловік поїхав у Англію перший, і зняв мені відео великого магазину Nike у центрі міста і там на плакатах були дівчата в одязі Nike і я собі сказала, що хочу щоб колись там опинилась я! І от минулого року вивісили перший плакат у цьому магазині зі мною. Це було неймовірно.


converse-logo-56.png