0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Настя Гончаренко: «Ми не міряємося силою, ми міряємося своїм мистецтвом»

АLL STARS Talks із Настею Гончаренко  — танцівницею, учасницею Mad State Crew та організатором хіп-хоп батлів!


- З яких танців ти починала?

- Починала я з бальних танців, займалася ними 5 років. Але я слухала групу The Black Eyed Peas, ходила й танцювала румбу, а мені хотілося танцювати під музику, яку я слухаю. З цього почався мій шлях хіп-хопу.


- Розкажи про тренування, які ти ведеш?

- Я кайфую від цих тренувань, я вчуся в учнів, вони в мене, це все органічно й корисно всім нам.


- Чи береш ти участь в змаганнях, батлах?

- Зараз не беру участі та не хочу, чекаю коли захочу. Я дуже довго брала участь в них, і мені це набридло. Зараз мені подобається організовувати фестивалі.


- Як проходять хіп-хоп батли?

- Все залежить від концепції, буває де дівчатка і хлопчики розділені, але в основному гендерного розділення немає. Ми не міряємося силою, ми міряємося своїм мистецтвом, це дуже суб'єктивна річ.


- Щоб ти порекомендувала для учасників батлів?

- Якщо це перші рази, навряд чи у вас вийде зробити вихід мрії, до цього потрібно підготуватися і це нормально. Всі справляються по різному, немає певної методики.


- Чим ти ще займаєшся крім танців?

- Півтора року тому я захопилася вейкбордингом. Тоді мені не хотілося взагалі танцювати та я занурилася в вейкбординг, і це заняття витягнуло мене з цієї кризи.


- Розкажи про свій стиль?

- Я люблю об'ємні силуети, поєднувати класичні силуети і стрітвір. Щодо взуття, зараз танцюю в Vans та Converse, хоча знаю, що це не найкращий варіант для танців, але нормально, так як я зараз не особливо багато танцюю, раніше коли я багато тренувалася, я танцювала в Nike Huarache, так як це більш зручне взуття для танцю, немає сильного навантаження на ноги.


- Що важливо для заняття хіп-хопом?

- Важливо бажання, любов до музики, якщо ти любиш таку музику і вона тебе качає, то все буде в кайф.


- Як сприймають Україну в світовому співтоваристві хіп-хопу?

- Я вважаю що Україна зараз займає лідируючі позиції.


- Розкажи про фестивалі, які ви організуєте?

- Нам з чоловіком хотілося створити в Україні щось таке, що люди будуть чекати цілий рік, щоб це було місце довгоочікуваної зустрічі, щоб люди танцювали, надихалися, дивилися на прекрасне місто Київ.


converse-logo-56.png