0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Олександр Богаченко: “Брейкінг - це вихід, куда я тікаю, де я себе знаходжу і де я себе створюю”

Провели прямий ефір ALL STARS Talks із бібоєм Олександром Богачуком. Поговорили про вічне - брейк, воркаут та кросівки.


- Чому ти вибрав саме такий шлях?
- Це був такий вектор, в якому я почував себе максимально вільно. Будучи тінейджером, я не розумів, як самовиражатися. І коли в моєму житті з'явився брейкінг, це був вихід. Вихід, куда я тікаю, де я себе знаходжу і де я себе створюю. Брейкінг, як проекція творення, допоміг мені стати тим, ким я є.


- Чим ти живеш сьогодні?
- Я знімаю дроном і зараз навчаюся, як знімати спортивним дроном. Ти можеш літати, де завгодно! Також я створюю відео та корегую їх колір - мені це дуже подобається. 


- Ти знімався у кіно. Розкажи про цей досвід.
- Насправді у мене була мрія - знятися у кіно. І Всесвіт  подарував мені таку можливість. Я отримав головну чоловічу роль в українському фільмі. Це був фільм про певну соціальну ситуацію. Картина вийшла у прокат, але в Інтернеті її не знайти. Кіно - це взагалі інший світ, я можу дуже довго розповідати про те, чому навчився під час зйомок. 


- Ти багато де побував завдяки участі у батлах?
- Ми разом із друзями створили свою команду і  почали подорожувати у 2012 році. Їздили разом десь півтора-два роки. Ми дуже часто вигравали батли у Польщі і нас помітили французькі промоутери. Вони запрошували нас на батли і декілька років я майже кожні вихідні кудись подорожував. Але в якийсь момент мені стало забагато перельотів, і від батлів я теж почав втомлюватись, тож трохи зменшив обороти. 


- Як ти вважаєш, наскільки важливо приймати участь у батлах?
- Батл - це певна перевірка. Як воїн: “Моє кунг-фу краще за твоє кунг-фу”. Ти можеш танцювати в кайф, а можеш батлитись - питання лише в тому, як саме ти можеш перевірити свій рівень. У батлі ти залишаєшся сам на сам із собою і своїми можливостями, і я вважаю, що батли - це дуже важливо. Не завжди заради перемоги над суперником, але заради перемоги над самим собою.


- Що ти відчуваєш під час змагання?
- Це залежить від того, куди я приїжджаю, що відбувається в моєму житті у той момент. Є моменти, коли всі свої і вмикається тренувальний азарт типу “Я тобі зараз покажу!”. 


- Який у тебе стиль одягу в повсякденному житті?
- Я давно не батлю, але продовжую танцювати. Тож одяг, в якому я ходжу, завжди зручний, щоб я зміг танцювати в будь-який момент. Мені вже давно не шкода ні одяг, ні кросівки. Я можу одягнути свій кожнодневний фіт і в ньому ж піти на батл. У бібоїв так з часом - спочатку в тебе окремий одяг для тренувань, батлів та життя, але потім у тебе один одяг для всього. Коли я жив у Штатах, я спостерігав таке відношення у місцевих бібоїв - у чому ти ходиш, у тому і мусиш батлити.


- Скільки у тебе пар взуття?
- 45. Проте нещодавно я усвідомив, що останні пару років я ношу лише три пари взуття. Всі пари Jordan у мене зимові, для мене це символ тепла. Літом я ходжу в “хуарачі”. Я купив їх років 5 назад, але вони і досі виглядають, як нові. Іноді я навіть танцюю в них, а їм аби що.


- Які в тебе плани на майбутнє?
- Йти в потоці. Не треба докладати занадто багато зусиль, щоб щось трапилось - все йде своїм чередом. Нині я багато знімаю, тому що мені в кайф, тож в мене є наміри знімати ще більше і закохувати людей у свої відео.

Запис ефіру: https://www.instagram.com/tv/CCtlNnPnmtj/
converse-logo-56.png