0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

Саша Грошовий “Я люблю чути дошку”

В прямому ефірі ALL STARS Talks Саша Грошовий. Саша, один з кращих вітчизняних скейтерів, розповів про себе, про свій шлях та про натхнення.


- Скільки ти катаєшся, с чого ти починав?

- Більше половини життя, 14 років. У дитинстві нам з другом подарували один скейтборд на двох, ми виходили кататися під будинком, потім ми почали їздити на центральний спот ХАТОБ.


- Як ти почав співпрацювати з брендом Huf?

- Я хотів знайти взуттєвого спонсора та написав представникам Huf та мене взяли співпрацювати. Не потрібно чекати, що тебе самі кудись покличуть, потрібно йти і самому спілкуватися, брати і діяти.


- Розкажи про зйомку «Блок Ада»?

- Були часи, коли ми познайомилися з Ян Блоком та почали корешувати та я запропонував йому ідею, щоб зібрати хлопців і почати робити скейт відео, ми замовили дошки, зробили на них принти і поїхали в тур до Харкова.


- Розкажи взагалі про скейтбординг?

- У скейтбордингу є теж своя мода, молоді хлопці починають дивитися відео класних трюків і намагаються навчитися їх робити зразу,  це неправильно, спочатку потрібно вивчити базу, від неї йде наростання, це запорука успіху.


- Як ти справляєшся зі страхом?

- Я часто роблю страшні речі тільки на камеру, мене це мотивує, щоб зробити хороший кадр. У звичайному житті я не виконую щось страшне, я просто тренуюся.


- Під час катання ти слухаєш музику?

- Ні, я слухаю її до і після, під час катання я зосереджений на катанні, я люблю чути дошку.


- Порадь щось новачкам?

- Пораджу  відразу ж рівнятися на закордон, на хлопців з Європи, наповнятися закордонним стилем. Можна звернутися до того, хто знає, написати, не соромитися. Я відповідаю людям, коли вони просять допомогти, якщо щось в них не виходить.


- Що потрібно для катання?

- Піти в магазин та зібрати скейтборд, окремо всі деталі, і скрутити його.


- Яку музику ти слухаєш?

- Хіп-хоп, реп.


- Який в тебе стиль одягу?

- Завжди в мене є внутрішня приємність носити бренди, які я представляю.


- Скільки максимум сходинок ти стрибав?

- Це було 14 сходинок.


- Розкажи про улюблене взуття?

- Зараз респектую Nike, Nike SB. Nike Blazer мої фаворити.


- Розкажи про спорт?

- Намагаюся розтягуватися, та робити вправи час від часу.


- Чи можна заробляти на скейтбордингу?

- Якусь копійку ти будеш заробляти, якщо ти серйозно цим займаєшся. Є тема, коли ти катаєшся на одній дошці одного бренду багато часу, тебе цей бренд визнає своїм, робить тобі твою іменну дошку та від неї ти вже отримуєш свій відсоток.


converse-logo-56.png