0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
UA
...

TamerlanAlena: про музику, спорт і власну студію

01.jpg


Дует TamerlanAlena – автори супер-хітів «Покопокохай», «Потоки ветра», «Хочу с тобой», завітали на ALL STARS Talks і поділилися своїми думками про створення музики і спортивний стиль, а ще – поділилися невідомими фактами своєї біографії.


Назвіть по три факти про себе, яких не знайти у Вікіпедії?
Альона: “Я колись танцювала go-go. Мені це подобалось, втім вирішила, більше співати. Другий факт: колись ми міцно дружили зі Славою з НеАнгелів і навіть жили разом. А ще, колись я співала в одному гурті з п’яти дівчат, і однією з них була Тіна Кароль.”

Tamerlan:” Моє життя як на долоні. Я 13 років займався дзюдо, готувався до відбору на Олімпійські ігри і травмував спину – довелося завершити заняття. Завдяки цій ситуації я відкрив для себе музику у тому прояві, що маю зараз.

Другий факт, про недолугий досвід у моєму житті, коли молодий дизайнер покликав мене взяти участь у своєму показі. Я не знав, що буде за образ, а там такий “вибух мозку” чекав! Особливо для моїх друзів з дзюдо, боксу. Вирішив більше так не експериментувати.”

Як ви пишете свої пісні?
Альона: “Всі ідеї наших треків – від мне. Але готуємо трек українською мовою від Тамерлана. Ми багато пишемо для інших артистів, паралельно можемо працювати над трьома піснями.”


02.jpg


Де любите подорожувати?
Tamerlan: “Ми доволі багато подорожуємо з концертами і намагаємося крім цього три-чотири рази на рік кудись виїжджати.”

Альона: “Коли виступаємо, то не завжди запам’ятовуємо навіть назви міст. Але в Європі стараємося погуляти, відвідувати музеї, дивитися гарні місця. Багато буваємо у Німеччині. Подорожі – це натхнення. Дуже хочу кудись, де дуже дика природа.”

Як підтримуєте себе у формі?
Альона: “Зараз у нас вдома з’явився власний зал. Я там відпрацьовую танцювальні рухи. Маю килимок, гантельки, еспандери - цього достатньо. Ми любимо спорт, але на жаль, не завжди маємо час на нього. У мене тато боксер, тож з дитинства я була в залі.” 

А як спорт впливає на ваш стиль?
Альона:” Зараз спортивний стиль став іншим – він вуличний. Дуже багато красивих і зручних речей. І це гармонійно поєднується з нашою музикою.

Всі мої туфлі стоять на полицях – взуваю їх хіба що на сцену. У повсякденні я завжди у кросівках, у мене їх дуже багато! Коли з’явилися зелені Air Max, я з них не вилазила. Люблю кольорові, і побільше. А Тамерлану важливо, щоб це були дорогі і якісні моделі.”

Tamerlan: “У мене однозначно більше кросівок. І щомісяця їхні запаси поповнюються – нікуди складати. Складно виділити улюблену пару. Коли купую кросівки, то кайфую від них на всі 100%. А потім виходить інша модель, нова пара – і я перемикаюсь на неї.  Колись я не приділяв цьому уваги, і не було можливості себе балувати. Тепер така покупка – психологічна підтримка, заохочення самого себе.”03.jpg

У чому вимірюється популярність?
Тамерлан: “Для мене – у впізнаваності, як люди себе поводять з тобою.”

Альона: “Мені простіше - без мейка і в окулярах мене вже не впізнають. Люди заклопотані власними справами і можуть просто не помітити. У маленьких містах людям важко повірити, що вони мене бачать, бояться підходити. Стараємось нікому не відмовляти у фото, вислухати історії, пов’язані з нашими піснями.”

Які у вас плани на найближчий рік?
Тамерлан: “У нас вже назбиралися треки на альбом, і цьогоріч будемо працювати ще активніше, адже тепер маємо власну студію!”


 Фото:
 Васильченко Анастасія
Відео: Саляр Алі
© 2019 ALL STARS Talksconverse-logo-56.png