0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-нд: 11:00-16:00  
RU

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення товару здійснюється згідно «Закону про захист прав споживача». Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання за умови:

 • Товарного вигляду виробу, без слідів використання та експлуатації;

 • Цілісності оригінальної упаковки зі збереженням всіх ярликів і бирок;

 • Наявності документів, що підтверджують покупку товар (Видаткова накладна);

 • Правильно заповнених Документів на повернення (Накладна на повернення). Даний документ Вам видавали при отриманні товару.


ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

 1. Переконайтеся, що товар, що повертається відповідає умовам повернення;

 2. Заповніть і підпишіть Накладну на повернення. Накладну на повернення необхідно заповнити українською мовою, розбірливим почерком. Обов'язково перевірте правильність вписаних паспортних даних;

 3. Надішліть товар разом з Накладною на повернення, за адресою для повернення (Без накладеного платежу). Адреса для повернення вказана в документах (одразу над вказаним в накладній товаром), які Ви отримали разом з товаром: Видаткова Накладна, Накладна для повернення;
  Важливо! Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки товару на будь-яку іншу адресу, крім Адреси для повернення.

 4. Повернення коштів здійснюється протягом 14 банківських днів, з моменту отримання товару, який підлягає поверненню;

 5. Важливо! Для прискорення повернення необхідно выдправили на поштову адресуsales.deltasport@gmail.com інтернет-магазина номер товарно-транспортної накладної Нової Пошти по котрій Ви зробили відправку і фото заповненої Накладної на повернення.

 6. Повернення здійснюється за рахунок покупця.

 

КОШТИ ЗА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ:

 • В найближчому відділенні Нової Пошти, якщо Ви викупили товар з послугою «накладений платіж». Сервіс NovaPay сповістить Вас СМС-повідомленням про готовність коштів до видачі. Необхідно мати при собі паспорт.

Важливо! Через 30 календарних днів з моменту отримання СМС-повідомлення, гроші автоматично повертаються на рахунок компанії. Для повторного отримання грошового переказу, необхідно проходити процедуру оформлення повернення коштів ще раз.

 

У разі втрати або пошкодження Документів на повернення, зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину для отримання дубліката Документів на повернення.converse-logo-56.png