0 800 217-367
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-нд: 11:00-16:00  
RU

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення / обмін товару здійснюється згідно «Закону про захист прав споживача». Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання за умови:

 • Товарного вигляду виробу, без слідів використання і експлуатації;

 • Цілісності оригінальної упаковки зі збереженням всіх ярликів і бирок;

 • Наявності документів, що підтверджують покупку товару (Видаткова накладна);

 • Правильно заповнених Документів на повернення (Накладну на повернення товару з Заявою) . Даний документ Вам видавали при отриманні товару.


ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

 1. Переконайтеся, що товар, що повертається відповідає умовам повернення / обміну;

 2. Заповніть і підпишіть Документи на повернення . Документи на повернення необхідно заповнити українською мовою, розбірливим почерком. Обов'язково перевірте правильність вписаних паспортних даних;

 3. Надішліть товар разом з Документами на повернення, за адресою для повернення. Адреса для повернення вказано в документах, які Ви отримали разом з товаром: Видаткова Накладна, Накладна для повернення і товарно-транспортна накладна Нової Пошти.
  Важливо! Процедура повернення / обміну може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення / обміну на будь-який інший адресу, крім Адреси для повернення.

 4. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 15 банківських днів, з моменту отримання товару, який підлягає поверненню;

 5. Важливо! Для прискорення повернення / обміну необхідно відправити на info@allstars.ua інтернет-магазину номер товарно-транспортної накладної Нової Пошти та фото заповненого Заяви на повернення товару.

 6. Повернення / обмін здійснюється за рахунок покупця.

 

КОШТИ ЗА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ:

 • В найближчому відділенні УкрСиббанку, якщо Ви викупили товар з послугою «накладений платіж». УкрСиббанк повідомить Вас СМС-повідомленням про готовність грошових коштів до видачі. необхідно при собі мати паспорт.
  Важливо! Через 5 банківських днів з моменту отримання СМС-повідомлення гроші автоматично повертаються на рахунок Компанії. Для повторного отримання грошового перекладу, необхідно проходити процедуру оформлення товару ще раз.

 • Банківським переказом в найближчому відділенні УкрСиббанку, якщо Ви викупили товар з послугою "накладений платіж". УкрСиббанк повідомить Вас СМС-повідомленням про готовність грошових коштів до видачі. Необхідно при собі мати паспорт.
  Важливо! Через 5 банківських днів з моменту отримання СМС-повідомлення гроші автоматично повертаються на рахунок Компанії. для повторного отримання грошового переказу, необхідно проходити процедуру оформлення товару ще раз.

 

У разі втрати або пошкодження Документів на повернення , зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину для отримання дубліката Документів на повернення .converse-logo-56.png mister-tee-logo3-56.png mr-lacy-logo2-56.png